HomeSlideJete e Hidhur

Jete e Hidhur – Episodi 20

Mehmeti eshte nje djale i varfer qe eshte i dashuruar me Nerminin, nga lagjia e tij. Ata perpiqen te dy te punojne shume qe te shpetojne nga varferia. Por pavaresisht sa perpiqen, nuk munden kurre te fitojne para mjaftueshem per te realizuar endrrat e tyre dhe per te marre nje shtepi te bukur.

Kur Nermini po i humbet shpresat per te qene e lumtur, ajo njihet me Enderin, djalin me te pasur te Stambollit. Ajo le pas dashurine e jetes se saj dhe fillon nje jete te pasur me Enderin. Nderkohe Mehmeti betohet qe do hakmerret ndaj atij qe i shkaterroi jeten. 
A do te mundet hakmarrja te mbushi zbrazetine ne zemren e Mehmetit? A do ta fali Mehmeti Nermin apo do filloj nje jete te re?

COMMENTS